کافه گردی چگونه کار می کند؟

کافه گردی یک شبکه اجتماعی برای کشف و معرفی کافه ها توسط کافه گردها، مدیران کافه ها و باریستاها است. وقتی مردم به یک کافه مراجعه می کنند و از آن لذت می برند، معمولا تجربه آنرا با دیگران به اشتراک می گذارند و استفاده از آن را به بقیه دوستان و آشنایانشان توصیه می کنند. با وجود اینترنت، این امکان برای جستجوگران شهر فراهم می شود که راحت تر خدمات و محصولات بی همتا را پیدا کنند و کافه های خوب و با کیفیت را با توصیه مصرف کنندگانی که راضی بوده اند بشناسند.

در دنیای واقعی، مشتریان در غیاب شما درمورد نحوه سرویس دهی و برخوردتان با یکدیگر تبادل نظر می کنند. شبکه اجتماعی کافه گردی این فرصت را برای شما فراهم می کند که صدای مشتری را بشنوید و همچنین، صدای خود را از طریق کانالی غیر از تبلیغات آزاردهنده ای که از طرف کاربران به عنوان "اسپم" یاد می شوند، به گوششان برسانید.

علاوه بر این، موثر ترین تبلیغ برای خدمات و محصولات ، شناخته شدن از طریق مشتریان و به صورت دهان به دهان می باشد. مجموعه کافه گردی، فرصتی جدید و راهکاری نوین در اختیار شما قرار می دهد تا روش های بازاریابی دهان به دهان را برای معرفی و تبلیغ خود بکار بگیرید.

کافه گردی چه امکاناتی برای شما تدارک دیده است؟

  1. ثبت و معرفی کافه به صورت رایگآن، همراه با مشخصات و تصاویر به صورت نامحدود
  2. ارائه رایگان حساب مدیریت کافه با دسترسی و امکانات پیشرفته پیشخوان مدیریت کافه
  3. ارائه تبلیغات و رپرتاژ آگهی به هزاران مخاطب و بازدید کننده در شبکه کافه گردی و کانالهای اجتماعی
  4. ابزار معرفی رویدادهای کافه ومدیریت برنامه و رزرو آنلاین
  5. فعالسازی باشگاه مشتریان کافه

باریستا یا مدیر یک کافه هستید؟

همین امروز کافه خود را معرفی کنید، حساب مدیریت خود را دریافت نمایید و مجموعه خود را با استفاده از سرویس های رایگان و ویژه ی ما به هزاران مشتری علاقمند به کافه گردی معرفی کنید!

چطور صفحه ی کافه و امکانات حسابم را دریافت کنم؟
شما هم همراه با هزاران کافه گرد دیگر، با کانال اینستاگرام کافه گردی در آدرس cafegardi_com همراه باشید و کافه گردی های خودتون رو با #کافه_گردی همراه کنید.